X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Sefa Göksoy (Göksoy Medya) Şahıs Şirketi
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2024

Bu mesafeli satış sözleşmesi aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde, sitemizde kayıt olunduğu andan itibaren satın alım yapmış tüm kullanıcılar için geçerli ve imzalanmış sayılmaktadır. Alıcı, bu sözleşmeyi kabul etmekle sözleşme kapsamındaki hizmetin konusu, bedeli ve vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

Tanımlar

Bu sözleşmenin uygulanmasında ve yorumlanmasında aşağıda yazılı terimler karşılarındaki yazılı açıklamaları ifade edeceklerdir.

Satıcı: Ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye mal sunan veya mal sunan adına veya hesabına hareket eden şirketi ifade eder.
Alıcı: Sözleşme kapsamında belirtilen hizmetleri Şirket’ten temin etmek üzere işbu Sözleşme’yi onaylamış gerçek veya tüzel kişiyi ifade eder.
Müşteri: Sözleşme kapsamında belirtilen hizmetleri Şirket’ten temin etmek üzere işbu Sözleşme’yi onaylamış gerçek veya tüzel kişiyi ifade eder.
Hizmet: Satıcı tarafından Alıcı’ya sunulan ve bir ücret karşılığında yapılan ya da yapılması taahhüt edilen fiziksel mal sağlama dışındaki her türlü tüketici işleminin konusunu ifade eder.
Site: Satıcı’ya ait internet sitesini ifade eder.
Taraflar: Satıcı ve Alıcı’yı ifade eder.
Sözleşme: Satıcı ve Alıcı arasında akdedilen işbu sözleşmeyi ifade eder.

Sözleşmenin Konusu

Bu Sözleşme, ALICI’nın, SATICI’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği nitelikleri ve satış fiyatı açıkça ödeme sayfasında belirtilen hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenlemek ve ‘Site’de sunulan hizmetlerin, bu hizmetlerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.


Satıcı Bilgileri
Sefa Göksoy (Göksoy Medya) Şahıs Şirketi
Vergi Dairesi: Edremit
Vergi No: 6070470263
Telefon: +90 (552) 947 7990
Müşteri Bilgileri (Ödeme Esnasında Verilen Bilgiler Esas Alınır.)
Marka Resmi Adı ve Ünvanı:
Vergi Dairesi:
Vergi No:


Sözleşme Kapsamı

GÖKSOYMEDYA olarak anılan ve Sefa Göksoy (Göksoy Medya) Şahıs Şirketi olarak internet sitemizden satışı yapılan hizmetlerimizin tamamı sitemizin “Ana Menü” (Header) kısmındaki hizmetler bölümünde listelenmektedir.

Bu sözleşme güncellendiği tarih itibariyle satışı yapılan hizmetler aşağıda listelenmektedir. Bu hizmetlerin tanımları, detayları ve kapsamları kendi sayfalarında açıkça belirtilmiştir ve bu açıklamalar, detaylar, kapsamlar ve fiyatlar Müşteri’ye haber vermeden güncellenebilir veya değiştirilebilir.

– Dijital Pazarlama
– Sosyal Medya Yönetimi
– Meta Reklam Yönetimi
– Google Reklamları
– Hazır E-Ticaret Sitesi

– Kurumsal Web Tasarım
– Landing Page Tasarımı
– Video & Kreatif Üretimi
– Website Teknik Destek
– E-Ticaret Ürün Girişi
– On-Page Seo Çalışması
– Online Danışmanlık

Yukarıdaki hizmetlerden bir tanesini veya birkaç tanesini satın almış olduğunuzda Gizlilik Politikası & Mesafeli Satış Sözleşmesi, Aydınlatma Metni, Yasaklı Hizmetler Politikası ve Çerez Politikası’nı kabul etmiş sayılacaksınız.

Sunulan Hizmetlerin Kapsamı

GÖKSOYMEDYA’ın internet sitesi üzerinden online olarak satışını yaptığı tüm hizmetlerin çalışma kapsamı ve detayları her bir hizmetin kendine ait olan sayfadaki “Paketler ve Fiyatlar” bölümünde belirtilmiştir.

Online olarak sunulan hizmetlerin çalışma kapsamı Müşteri’nin satın almış olduğu paketin içeriğinde listelenen özellikleri kapsamaktadır.

GÖKSOYMEDYA’ın sitesinde yayınlanan hizmetlerin tamamı GÖKSOYMEDYA’ın sunacağı çalışmalar ve hizmetlerin ücretlendirilmesini kapsar. Reklam harcamaları, Toplantı Giderleri, Tanıtım Masrafları, Baskı Masrafları v.b gibi hiçbir ek masraf gerektirebilecek durumu kapsamaz ve GÖKSOYMEDYA bundan sorumlu tutulamaz.

Satın alınan hizmet paketinin içerdiği özellikler bölümü GÖKSOYMEDYA’ın sunmuş olduğu hizmetin ve ürünlerin sınırlarını belirler.

GÖKSOYMEDYA, internet sitesi üzerinden satışını yapmış olduğu hizmet ve ürünlerin tamamının fiyatını değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

GÖKSOYMEDYA, satın alınan hizmet paketi kapsamında müşterinin ihtiyaç duyabileceği üçüncü şahıslardan veya kurumlardan alınan hizmetleri kesinlikle finanse etmez. Müşteri’nin üçüncü şahıslardan alması gereken bir hizmet olduğunda müşteri bunun ödemesini ayrıca üçüncü şahıs veya kurumlara yapmalıdır.

GÖKSOYMEDYA Müşteri’nin satın almış olduğu tüm hizmetler için e-posta, telefon ve Online Toplantı ile teknik destek vermeyi taahhüt eder. Müşteri, online olarak gerçekleşmek kaydı ile aylık toplantılar talep edebilir.

Ödeme Koşulları Ücretler ve Faturalandırma

Müşteri, GÖKSOYMEDYA’a ait web sitesi içerisinde açıkça beyan edilen hizmetlerden ücretleri GÖKSOYMEDYA tarafından belirlenen ödeme koşulları ve araçları ile tam ve eksiksiz olarak ödemesi karşılığında faydalanabilecektir.

Müşteri satın almış olduğu hizmete dair kapsamı ve özellikleri kendi isteğine bağlı olarak üyelik paketini yükseltebilecek veya düşürebilecektir (“Yeni Paket”). İlgili paket yükseltmeleri, Kullanıcı tarafından ödeme yapılması durumunda, ödeme yapıldığı an itibarıyla gerçekleştirilir.

Aylık abonelik modeliyle ücretlendirilen hizmetlerin satın alım yapıldığı tarihte ödemesi peşinen Kredi Kartı veya Banka Kartınızda alınır ve hizmet çalışması başlar.

Ardından her 30 (Otuz) günde bir otomatik olarak Iyzico aracılığı ile Banka yada Kredi Kartınızdan otomatik tahsil edilir. Siz abonelik hizmetinizi iptal ettiğinizde cayma bedeli ödemez ve asla tekrar ücretlendirilmezsiniz. Tek seferlik hizmet ücretlerinde Kredi Kartı veya Banka kartınızdan tek seferlik çekim yapılır.

Abonelik ve hizmet dönemi boyunca Sözleşme’nin feshi de dahil olmak üzere üyeliğin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde kullanılan süre boyunca tam ücret alınacaktır. Kullanılmayan süre ve dönem periyotları Müşteri’ye iade edilmez.

Kullanıcı’nın hesabı abonelik paketi periyodu bitiminde GÖKSOYMEDYA tarafından kısıtlanır. Kullanıcı, yeni bir üyelik paketi alarak hesabına aynı şekilde erişmeye devam edebilir.

GÖKSOYMEDYA, alıcı tarafından gerçekleştirilen her başarılı ödeme işlemi için online olarak faturalandırma yapmaktadır. Müşteri başarılı ödeme sonrası faturasını e-fatura sistemi üzerinden alır. E-fatura kullanmayan müşterilere faturaları e-mail veya diğer kanallar aracılığı ile ulaştırılır.

GÖKSOYMEDYA tarafına resmi olarak ödeme partnerliği sunan ve ticari ilişki bulunan ödeme sağlayıcıları Müşteri’nin ödemesine ilişkin işlemler, banka entegrasyonu, güncellemeleri ve abonelik yenilemelerini gerçekleştirmek için Müşteri’nin kredi kartı, hesap ve ödeme bilgilerini saklayabileceklerdir.

GÖKSOYMEDYA kişisel banka bilgileriniz dahil, kart ve ödeme bilgilerinizin tamamını kendi sunucularında kesinlikle tutmamaktadır. Oluşabilecek herhangi bir sorunda buradaki tam yetkili ödeme altyapısı sağlayıcıdır.

GÖKSOYMEDYA sunduğu hizmet ve abonelik paketlerine ait ödeme sağlayıcısı olarak Iyzico Güvenli Ödeme sistemini kullanmaktadır ve tüm kredi kartı işlemleriniz sadece Iyzico sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Bu sebeple Kredi kartı bilgilerinizle alakalı ihlal ve fraud işlemlerinin tamamından ödeme sistemi altyapısını sunan Iyzico direkt olarak sorumludur.

Kredi kartı kullanımından kaynaklanan olumsuz durumlar ve fraud işlemlerden ödeme sağlayıcısının kendisi olmaması sebebiyle GÖKSOYMEDYA kesinlikle sorumlu değildir ve hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve müşteri bu şartı kabul ederek hizmet satın alımı yapar ve ortaya çıkabilecek sorun, mağduriyet ve hukuki işlem gerektiren koşullardan GÖKSOYMEDYA’ı sorumlu tutmayacağını kesinlikle kabul etmiş sayılır.

Sorumluluk Sınırı

Yasaların izin verdiği azami ölçüde, ödeme şekillerinde oluşacak tüm risklerin size ait olduğunu bilmekte ve onaylamaktasınız. Başkasının GÖKSOYMEDYA hesabınızı herhangi bir yolla kullanmasına izin vermeniz veya onu yetkilendirmeniz durumunda, o kişi tarafından yapılan işlemlerden siz sorumlusunuz. GÖKSOYMEDYA, kar mahrumiyeti, veri kaybı ya da itibar kaybı, hizmet kesintisi, bilgisayar hasarı ya da sistem çökmesi ya da yedek ürün veya hizmet masrafları dahil olmak üzere, herhangi bir tesadüfi, özel, uyarı niteliğinde ya da dolaylı hasardan ya da kişisel veya bedenen yaralanma ya da ödeme şekillerini kullanma/kullanamama açısından, bu kullanım şartları dışında/ile ortaya çıkan duygusal stresten sorumlu olmayacaktır.

Garanti Koşulları

Bu Sözleşme kapsamında garanti koşulları aşağıdaki gibidir.

GÖKSOYMEDYA, Müşteri’nin hizmeti satın alması akabinde dijital pazarlama ve web tabanlı yazılım ve teknoloji hizmetlerine yönelik taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.

Müşteri, kayıt olma esnasında gönderdiği iletişim ve fatura bilgilerinin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Müşteri’nin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine Müşteri’nin sorumluluğunda olup, Her iki taraf için bu konulardan doğabilecek zarar, mağduriyet ve ziyandan Müşteri sorumlu olacaktır.

GÖKSOYMEDYA sağladığı hizmet üzerinden Müşteri’nin internet sayfasında hukuka, adaba, ahlaka, kamu düzenine aykırılık teşkil eden fiil ve eylemlerini tespit ettiği takdirde; tespit ettiği tarihten itibaren Müşteri’ye haber vermeksizin ve hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin sunduğu hizmeti durdurma ve aboneliği sonlandırma hakkına sahiptir. GÖKSOYMEDYA, müşterinin sunduğu bir hukuksuz hizmet varsa ve bunu müşteri beyan etmemişse bundan kaynaklanan tüm zararları ve hukuki sorumluluklar yine kesinlikle Müşteri’ye aittir.

GÖKSOYMEDYA, Müşteri’ye ait olan Müşteri’nin gerçekleştirdiği ticari aktivitelerden, ilişkilerden ve web sayfasının içeriğinde ve diğer platformlarda beyan edilenlerden ve Müşteri’nin ticari ilişkilerinden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

GÖKSOYMEDYA, Müşteri’ye ait internet sayfalarını önceden gözden geçirmez, doğrulamaz, ciro etmez veya Müşteri tarafından yapılmış sayfalar için sorumluluk almaz. GÖKSOYMEDYA, Müşteri’nin sözleşmeyi yukarıda değinilen sebeplerden herhangi biri ile ihlal ettiğini veya içeriği GÖKSOYMEDYA’a veya kullanıcılarından herhangi birinin işine veya şahsiyetine zararlı olduğunu tespit etmesi halinde Müşteri GÖKSOYMEDYA’ın sözleşmeyi hiçbir sorumluluk üstlenmeden tek taraflı olarak fesih edeceğini kabul ve taahhüt eder.

Hizmet İptali ve İade Şartları

Kural olarak, tüm hizmet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-ğ ve 15-h maddelerine istinaden satın aldığınız ya da abone olduğunuz online hizmetlere dair cayma ve iade hakkınız kesinlikle bulunmamaktadır ve GÖKSOYMEDYA’tan bir satın alımı yaptığınız anda bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmetlerimiz ile İlgili Kanuni Şart ve Koşullar

Web sitemiz Türkçe olarak hazırlanmıştır. Metinler arasında herhangi bir farklılık ve/veya çelişki olması halinde Türkçe metin esas alınır.

Sözleşme kapsamındaki ticari elektronik iletilere sitemize kayıt aşamasında otomatik olarak izin vermiş sayılacaksınız. Ayrıca, hizmetin sağlanması sırasında, bu tür haberleşmenin yapılacağına dair sizlerin bilgilendirilerek ve size reddetme imkânı sağlanarak iletişim bilgilerinizin edinilmiş olması hâlinde, önceden izniniz alınmaksızın aynı veya benzer hizmetlerle ilgili pazarlama, tanıtım ve/veya değişiklik hizmetleri için haberleşme yapılabilmesi de hukuken mümkündür.

Bununla birlikte, bu tür haberleşme yapılmasını reddetme ve bu kapsamda verdiğiniz izinleri geri alma hakkınız saklıdır ve bu talebinizin tarafımıza info@GÖKSOYMEDYA.com adresine her mail aracılığı ile iletilmesi yeterlidir.

İşbu sözleşme metni, sözleşmenin kabul edilmesinden sonra, GÖKSOYMEDYA tarafından saklanmakta olup, bu sözleşmeye, revize tarihleri itibariyle sitemizden kolayca erişebilir, dilerseniz, sözleşmenin çıktısını almak suretiyle, fiziki kopyasını da kolayca saklayabilirsiniz. Sözleşme hükümlerinin ve genel şartların sizler tarafından kolayca erişebilmesine ve saklanmasına imkan sağlandığını bilmenizi isteriz. Sözleşmeye erişiminiz, sitemize erişimin sağlanması ile doğru orantılı olacak şekilde devam edecektir.

Sitemizin kullanımına ve işbu sözleşmeye dair Gizlilik Politikası, Aydınlatma Metni, Yasaklı Hizmetler Politikası ve Çerez Politikası, sitemizde detaylı şekilde açıkça belirtilmiştir. Bu kapsamda, Tüm sözleşmeleri ve hükümlerini dikkatlice okumanızı, incelemenizi ve farklı talepleriniz var ise tarafımıza bildirmeniz gerekeceğini bilgilerinize sunarız.

Gizlilik Politikası, Aydınlatma Metni, Yasaklı Hizmetler Politikası ve Çerez Politikası, işbu Sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olup, Sözleşme ile birlikte aynen uygulanacak ve hüküm ifade edecektir. Dolayısı ile işbu Sözleşmeyi ve/veya hizmet satın almayı onaylayarak, Gizlilik Politikası, Aydınlatma Metni, Yasaklı Hizmetler Politikası ve Çerez Politikası hükümlerini de kabul etmiş sayılacağınızı önemle belirtiriz.

Ödemenin onaylanması aşamasında ve ödeme bilgilerinin girilmesinden önce, ödeyeceğiniz toplam bedel de dâhil olmak üzere, sözleşmenin tüm şartları sizler tarafından açıkça görülmektedir. Dolayısı ile hizmeti satın alarak ve siparişi onaylayarak, işbu sözleşme hükümlerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı yineler, ödemeyi onaylamadan önce tüm sözleşme hükümlerini dikkatlice incelemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatırız.

Müşteri olarak anılan Alıcılar ‘Site’ dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgilerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt ederler. GÖKSOYMEDYA olarak anılan ‘Satıcı’, ‘Alıcı’lar tarafından kendisine iletilen veya ‘Site’ üzerinden kendileri tarafından girilen bilgilerin doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi söz konusu bilgilerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz.

Bu şart ve koşulların tamamı Türk Hukukuna tabidir. GÖKSOYMEDYA; hizmeti satın almadan önce sözleşme hükümleri ve içeriği konusunda, tüm tüketicileri önceden bilgilendirmek için onay kutucuğunu işaretlenmesinin sağlamış olup, Müşteri, hizmeti satın alarak ve siparişi onaylayarak, işbu sözleşmenin düzenlemeleri hakkında tarafınıza ön bilgilendirme yapılmadan kabul etmiş sayılacağınızı ve bu maddenin yazılı delil vasfında ispat vasıtası olduğunu da belirtiriz.

İşbu Sözleşmeden ve/veya hizmet satın alma işlemlerinden dolayı herhangi bir ihtilafın doğması durumunda, uyuşmazlığı öncelikle müşterilerimizle sulhen gidermeye çalışmak temel hedefimizdir. Buna karşın, sulh ile çözülemeyen durumlarda, sitemizden hizmet satın alan siz tüketicilerin, olası sorunlarını ilgili mevzuatta yayımlanan parasal sınırlar çerçevesinde Tüketici Hakem Heyetlerine ve/veya Tüketici Mahkemelerine götürebileceğini bilmenizi isteriz. Ayrıca, sözleşmeden kaynaklı tüm uyuşmazlıklarda Ankara Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını belirtiriz.

Mucbir Sebepler

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, ‘Satıcı’ işbu sözleşme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, ‘Satıcı’ için, gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için ‘Satıcı’dan herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir. ‘Mücbir sebep’ terimi, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları ve görevlilerin bireysel sağlık durumları ve işten çıkartmalar da dahildir ve ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve ‘Satıcı’nın gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu site’nin (tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm elemanları (‘Satıcı’nın telif haklarına tabi çalışmalar) ‘Satıcı’ya aittir. ‘Alıcı’lar, ‘Site’ hizmetlerini, bilgilerini ve telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, çoğaltamaz, sergileyemez veya başkasının ‘Site’nin hizmetlerine erişmesine veya kullanmasına izin veremez aksi takdirde ‘Satıcı’nın uğrayacağı tüm zararı mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.


Web Hosting Automation by WISECP
Top